بهبود وضعیت مسکن برای خریداران

پیش بینی وضعیت رکود تا پایان سال جاری در منطقه لویزان، وضعیت معاملات ملکی با قیمت، شرایط و امکانات مناسب را برای خریداران فراهم آورده است.

به نقل از اکو ایران، محله لویزان در منطقه ۴ تهران قرار دارد و از سمت شمال به بزرگراه سرلشکر بابایی متصل می‌شود. یک واسطه‌گر ملکی در محله لویزان در گفتگو با این خبرگزاری گفته است:هم‌اکنون وضعیت معاملات ملکی این محله در وضعیت رکود قرار دارد . او این رکود را تا پایان سال ثابت پیش‌بینی می‌کند و می گوید :تعداد فایل‌های به قیمت و با موقعیت و امکانات مناسب افزایش یافته است. به گفته وی، هم‌اکنون متوسط قیمت هر مترمربع مسکن در این محله، ۱۰۰ تا ۱۱۰ میلیون تومان است؛ هر متر از واحدهای نوساز نیز به قیمت ۱۴۰ تا ۱۵۰ میلیون تومان و هرمترمربع مسکن غیر نوساز نیز، ۷۰ تا ۷۵ میلیون تومان قیمت‌گذاری شده است.

در محله لویزان، واحدی با ۷۸ مترمربع زیربنا و ۱۲ سال ساخت و دو خوابه، به همراه امکاناتی همچون آسانسور  و انباری و پارکینگ، ۷ میلیارد و ۴۰۰ میلیون تومان و واحدی با ۱۱۵ مترمربع زیربنا و ۶ سال ساخت به همراه امکاناتی که ذکر شد، ۱۰ میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان قیمت‌گذاری شده است.

با این امکانات، آپارتمانی ۷۴ متری و ۴ سال ساخت نیز، ۶ میلیارد و ۲۱۵ میلیون تومان و واحدی با ۹۰ مترمربع زیربنا و ۱۷ سال عمربنا و بدون آسانسور و پارکینگ، ۴ میلیارد و ۲۵۰ میلیون تومان به فروش می‌رسد.

منبع: اکو ایران، اخبار مسکن و شهرسازی