Warning: Use of undefined constant REQUEST_URI - assumed 'REQUEST_URI' (this will throw an Error in a future version of PHP) in H:\root\home\nasresfahani-001\www\maskannews\wp-content\themes\jarida\functions.php on line 145
پرداخت تسهیلات ۵ میلیون تومانی برای مستأجران زلزله زده – مسکن نیوز
خانه » خبر » پرداخت تسهیلات ۵ میلیون تومانی برای مستأجران زلزله زده

پرداخت تسهیلات ۵ میلیون تومانی برای مستأجران زلزله زده

حسین خانی مدیرکل بنیاد مسکن استان اصفهان و مسوول ستاد معین در شهرستان سرپل ذهاب در گفتگو با خبرنگار راه و شهرسازی گروه اقتصادی باشگاه خبرنگاران جوان، اظهار کرد: به تمام مستأجران مناطق زلزله زده کرمانشاه ۵ میلیون تسهیلات بلاعوض و ۱۰ میلیون تسهیلات قرض الحسنه و ۲ میلیون تومان کمک بلاعوض معیشتی پرداخت می شود .

وی افزود: کانکس تنها به مالکان واحدهایی که صد در صد بر اثر زلزله تخریب شده اند، پرداخت می شود.

حسین خانی تصریح کرد: مستأجران شهر سر پل ذهاب بسیار زیادند و در همین خصوص مالکان باید همراه با مستأجر برای تشکیل پرونده به ستادهای معین بنیاد مسکن مراجعه کنند.

وی در ادامه بیان کرد: به دلیل آنکه مستأجران در این مناطق، ملکی ندارند که بخواهند در آنجا کانکس نصب شود، بنابراین باید برای اقامت ، به شهر یا روستاهای اطراف مناطق زلزله زده مراجعه کنند.

مدیرکل بنیاد مسکن استان اصفهان با بیان اینکه ۳ هزار و ۵۰۰ واحد مسکونی در شهرستان سر پل ذهاب صد در صد تخریب شده است، گفت: مستأجران با رضایت کامل برای اجاره نشینی به شهر و یا روستاهای اطراف مراجعه کرده اند.

وی یادآور شد: هزار و ۹۰۰ نفر تا به امروز برای تشکیل پرونده و جهت دریافت تسهیلات مراجعه کرده اند.

مسوول ستاد معین شهرستان سرپل ذهاب در خاتمه گفت: تسهیلات برای کسانی که واحدهای آنها خسارت جزئی دیده اند در حال پرداخت است و مستأجران این واحدها پس از تعمیرات در همان ملک، ساکن خواهند شد.