Warning: Use of undefined constant REQUEST_URI - assumed 'REQUEST_URI' (this will throw an Error in a future version of PHP) in H:\root\home\nasresfahani-001\www\maskannews\wp-content\themes\jarida\functions.php on line 145
۱۰ ایده برتر برای آژانس های املاک – مسکن نیوز
خانه » مقالات » ۱۰ ایده برتر برای آژانس های املاک

۱۰ ایده برتر برای آژانس های املاک

روش های رونق کسب وکار

از این ایده ها برای هدف قرار دادن محله های خاص استفاده کنید تا مشاور یا آژانس منتخب همه محله ها شوید .آژانس های موفق املاک و مستغلات بطور مداوم و سیستماتیک نام تجاری خود را در محله خودشان به عنوان متخصص املاک و مستغلات بازاریابی می کنند. آنها این کار را از طریق انواع روش های بازاریابی برای تماس با محله انجام می دهند تا تکنیک های بازاریابی خود را به نمایش بگذارند و دائما از یک روش استفاده نمی کنند تا آن روش کارایی خودش را ار دست بدهد . ابزارهای بازاریابی باید بر اثبات موفقیت آژانس تمرکز کند در حالیکه به محله نشان می دهد هیچ آژانسی برای فروش خانه انقدر سخت کار نمی کند . زمان هایی که شما در تماس با محله می گذرانید احتمال ارتقاء فهرست شما را آن جامعه نشان می دهد .

۱- به روز رسانی بازار محله

ارسال تحلیل ماهیانه یا هر سه ماه بازار جامعه برای اعضاء آن جامعه نه تنها نشان می دهد شما از فعالیت های فروش محله با خبر هستید بلکه چیز ارزشمندی به محله ارائه می شود که آنها بطور منظم منتظر آن هستند .

۲- لیست فروش

اعم از اینکه از پاکت استفاده می کنید یا ایمیل , فرستادن لیست فروش برای محله موفقیت شما در امر فروش را به ساکنین نشان می دهد . بیاد داشته باشید که تماس مداوم کلید موفقیت است بعلاوه توانایی شما در کاهش قیمت ها , بازگشت به بازار پیس از دوره رکود باعث می شود در ذهن افراد محله یک آژانس سخت کوش برای خرید و فروش خانه باشید.

۳- تماس تلفنی با همسایه ها

یکی دیگر از روشهای اثبات موفقیت تماس تلفنی با ساکنین محله و تبلیغ فهرست خودتان است که منتهی به ایجاد فهرست جدید خرید و فروش هم خواهد شد .

۴- سر زدن به خانه ها

اگرچه این فعالیت سنتی بسته به تغییرات فصلی می تواند دشوار و طاقت فرسا باشد ولی راه بهتری برای تصاحب ذهن ساکنین بهتر از ملاقات رو در رو وجود ندارد .رفتن به در منازل زمان بیشتری نسبت به تماس تلفنی تلف می کند اما شما می توانید فقط برگه ای که حاوی فهرست جدید فروش و خانه هایی با کاهش قیمت را به دست مشتری بدهید که نشان دهنده فعالیت و سخت کوشی شما است .

۵- فروش خانه توسط خود مالک و لیست های منقضی شده

در تماس بودن با مالکانی که خودشان قصد دارند خانه شان را بفروشند و لیست های منقضی شده مالک سودآورترین ایده املاک و مستغلات است که باعث می شود ساکنین خانه های خود را برای روش به شما بدهند . تماس با مالکانی که خودشان قصد فروش خانه دارند و کمک به آنها برای فروش خانه سخت کوشی شما را در محله به نمایش می گذارد . لیست منقضی را بررسی کنید و با مذاکره با مالکین با کمی کاهش قیمت مجددا آنها را وارد بازار کنید و سعی کنید آنها را به فروش برسانید .

۶- برگزاری جلسات حضوری برای ارائه خانه های فروشی

این جلسات نه تنها خریداران را جذب می کند بلکه مهمتر از آن برای دیدار با همسایگان مفید است . مالکینی که به فکر فروش خانه هستند دوست دارند که در رابطه با خانه های فروشی محله قبل از عرضه ملک خودشان به بازار اطلاعات کسب کنند و آنها با فعالیت های گذشته شما اکنون می دانند که شما در این زمینه متخصص هستید . آنها دوست دارند از رقابت در زمینه فروش مطلع شوند و با شما مشورت کنند و راهکارهای شما را ببینند . این جلسات برای موفقیت آژانس های معاملاتی بسیار مهم است .

۷- کمپین های ایمیلی

با اینکه شما توسط روشهای فوق با افراد محله تماس برقرار کردید این مسئله خیلی مهم است که از آنها ایمیلشان را را جهت ارائه فهرست به روزی از خانه های فروشی و قیمت ملک در بازار مسکن بگیرید تا آنها را از افزایش و کاهش قیمت املاکشان آگاه سازید . با داشتن فهرست ایمیل های محله به روش ساده و ارزانتری بطور سیستماتیک می توانید با آنها ارتباط برقرار کنید و موفیقت های خودتان را به آنها نشان دهید .

۸- رسانه های اجتماعی :تلگرام -اینستگرام

پیوستن یا ایجاد یک صفحه تلگرام و یا اینستگرام برای محله فعالیت دیگری است که شما را در صدر آژانس های ملکی محله قرار می دهد .

۹- تابلو اعلانات

به عنوان متخصص محله تابلوهای اعلاناتی در پارک ها , استخرها و مکان های عمومی داشته باشید . این روش مثل برگزاری جلسه عمل می کند و محله را از فهرست های فروش شما آگاه می کند .

۱۰- وب سایت های محلی

ایجاد یک وب سایت خاص برای محله یک راه عالی است تا به همسایه ها نشان دهید که شما فراتر از محله برای بازاریابی خانه ها در جامعه فعالیت می کنید . وب سایت محله باید URL خاص محله داشته باشد . شما می توانید روش های بازاریابی خودتان را در این وب سایت تبلیغ کنید. عکس خانه های فروشی را در آن آپلود کنید و همچنین ویدئو و عکس هایی از امکانات محله در آن قرار دهید .