Warning: Use of undefined constant REQUEST_URI - assumed 'REQUEST_URI' (this will throw an Error in a future version of PHP) in H:\root\home\nasresfahani-001\www\maskannews\wp-content\themes\jarida\functions.php on line 145
نکاتی برای داشتن آگهی جذاب املاک – مسکن نیوز
خانه » مقالات » نکاتی برای داشتن آگهی جذاب املاک

نکاتی برای داشتن آگهی جذاب املاک

نکته هایی که به شما کمک می کنند آگهی املاک و مستغلات نتیجه بخش خلق کنید، به شرح زیر هستند:

۱. بهترین عکس تان را قرار دهید
برای درج آگهی املاک به خصوص در فضای مجازی حتما از عکس استفاده کنید، مطمئن باشید با عکسی که انتخاب می کنید، قوی ترین پاسخ را از مشتریان احتمالی دریافت می کنید. این تصویر می تواند عکسی از نمای خارجی یک خانه باشد. طبق یکی از مطالعات ۹۵ درصد خریداران به مدت ۲۰ ثانیه به تصویر نمای بیرونی خانه نگاه کرده بودند، یعنی دو برابر زمانی که صرف تماشای هر تصویر دیگر می کنند.
بهتر است مهارت های عکاسی خود را به کار بگیرید یا اگر بودجه اش را دارید، وقت آن است که از یک عکاس حرفه ای استفاده کنید. شما با کمک شابش می توانید یک عکاس در اختیار داشته باشید تا با تهیه عکس حرفه ای برای آگهی، شما را در فروش خانه یاری دهد.

۲. یک تیتر جلب توجه کننده بنویسید
مردم اگر تیتر خبر را دوست نداشته باشند خود خبر را نمی خوانند! با نوشتن یک سرتیتر قوی، توجه خریداران را به آگهی خود جلب کنید.
اگر می خواهید یک آپارتمان گران قیمت بفروشید، می توانید موارد زیر را امتحان کنید:
آپارتمان لوکس- فروش فوری با بهترین قیمت!
فروش آپارتمان لوکس در بهترین نقطه شهر
منظره ای ابدی در آپارتمانی لوکس

۳. بصورت خردمندانه از کلمات تخصصی حوزه املاک استفاده کنید
در آگهی خود از کلماتی برای توصیف خانه ای که به نمایش می گذارید استفاده کنید، که برای همه قابل فهم باشد. همه افراد زبان تخصصی حوزه کاری شما را نمی شناشند، پس بهتر است درون آگهی از کلمات قابل فهم استفاده کنید. استفاده از کلماتی چون «مصالح عالی» «چشم انداز» و« آپارتمان لوکس » نظر افراد را برای مطالعه آگهی جلب می کند.

۴. همیشه «آدرس اینترنتی» خود را وارد کنید
در دنیای دیجیتالی امروز، همیشه باید علاوه بر شماره تماس، یک آدرس اینترنتی برای افرادی که می خواهند پیش از برقراری تماس اطلاعات آنلاین بیشتری دریافت کنند، وارد کنید. اگر وب سایت دارید لینک وب سایت املاک خود را در آگهی فروش قرار دهید. شما در شابش می توانید لینک سایت خود را در آگهی هایی که بر روی سایت منتشر می کنید، وارد کنید.علاوه بر این، صفحه مربوط به آژانس املاک شما در سایت شابش به گونه ای طراحی شده که همانند یک وب سایت شخصی برای شما عمل می کند. شما می توانید با عضویت در سایت شابش از قابلیت آنالیز بازدید از آگهی ها استفاده کنید و بدانید که چند نفر و از چه شهر ها یا کشور هایی از آگهی شما بازدید کرده‌اند.
مطمئن هستیم که راه های بسیار بیشتری برای خلق یک آگهی جذاب املاک و مستغلات وجود دارد. چه نکاتی را شما می توانید به ما بیاموزید؟